Starszy pracownik działu zakupów

2024-04-14

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1563
OBOWIĄZKI:
- nawiązywanie kontaktów z klientami- prowadzenie rozmów telefonicznych- prowadzenie kompleksowej dokumentacji i raportów dotyczących procesu zakupu towarów- współpraca z klientami zewnętrznymi w języku angielskim- umowa o pracę na czas określony: 3 lata
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

umiejętność prowadzenia kompleksowej dokumentacji i raportów dotyczących procesu zakupu towarówumiejętność dokonywania wyceny towarów

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi