Stażysta


2024-04-26


Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim


Piotrków Trybunalski

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Stażysta
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/24/0686
OBOWIĄZKI:
rozpisywanie sesjisporządzanie wokandwypełnianie wnioskówarchiwizacja dokumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie średnie z maturą lub wyższe

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Stażysta - pracownik biurowy

2024-05-02

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Miasto: Rawa Mazowiecka

Rozpisywanie sesji, wykonywanie zarządzeń sędziego, podkładanie, zszywanie dokumentów i numerowanie stron w aktach, spisywanie dokumentacji do archiwum zakladowego, wysyłanie korespondencji,...

Więcej

Stażysta

2024-05-02

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Miasto: Piotrków Trybunalski

porządkowanie akt w archiwumbrakowanie aktsporządzanie pismarchiwizacja dokumentów Wymagania inne:

Więcej

Stażysta

2024-05-02

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Miasto: Piotrków Trybunalski

rozpisywanie sesjisporządzanie wokandprzepisywanie orzeczeńszycie i numerowanie akt Wymagania inne:

Więcej