Praca: Stolarz


Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Stolarz
Miejsce pracy: Pątnów
Numer: StPr/21/0814
OBOWIĄZKI:
Klejenie klejonki (płyt stolarskich).Szlifowanie drzwi.Szlifowanie futryn.Frezowanie drzwi i futryn frezarką ręczną.Oklejanie kantów futryny.Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Pątnów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Bergen Personal AS

łódzkie /
  • Konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym (ściany zewnętrzne i wewnętrzne) Montaż okien i drzwi Montaż płyt gipsowo-kartonowych Listwowanie Prace wykończeniowe Prace przy kledningu...

  • Dodane: 2022-01-26

Bergen Personal AS

łódzkie /
  • Konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym (ściany zewnętrzne i wewnętrzne) Montaż okien i drzwi Montaż płyt gipsowo-kartonowych Listwowanie Prace wykończeniowe Prace przy kledningu...

  • Dodane: 2022-01-17

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Blok Dobryszyce
  • wg zakresu czynności Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2022-01-05

Peab Sp. z o.o

łódzkie /
  • Miejsce pracy: Szwecja / Norwegia Wymagania 6 lat doświadczenia w branży budowlanej (udokumentowane) znajomość języka angielskiego prawo jazdy kat. B posiadanie szwedzkiego/norweskiego numeru...

  • Dodane: 2022-01-05