Szwaczka maszynowa


2024-04-05


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi


Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Szwaczka maszynowa
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1327
OBOWIĄZKI:
- szycie z powierzonego materiału- dokonywanie przeróbek- przygotowanie i sprzątanie stanowiska pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Szwaczka

2024-04-26

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Radomsko

Szycie tapicerki meblowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: - wymagane doświadczenie w zawodzie szwaczka

Więcej

Szwaczka maszynowa

2024-04-25

Firma: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Miasto: Łódź

Szycie, przeszycie, podprasowywanie , przygotowanie materiału do szycia, wykańczanie materiału Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Szwaczka Wymagania inne:

Więcej

Szwaczka

2024-04-20

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Miasto: Skierniewice

- ZAPOZNANIE SIĘ Z PRZEPISAMI BHP I PP,- NAUKA SZYCIA NA MEREŻCE ASORTYMENTU ODZIEŻY DAMSKIEJ,- ZSZYWANIE ELEMENTÓW DO DALSZEJ OBRÓBKI NA MEREŻCE,- PRZYGOTOWANIE ELEMENTÓW DO SZYCIA,-...

Więcej