Szwaczka


2024-04-13


Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu


Inczew

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Szwaczka
Miejsce pracy: Inczew
Numer: StPr/24/0421
OBOWIĄZKI:
Szycie dziurek odzieżowych, szycie rygla odzieżowe. Proste i łatwe szycie w pomieszczeniach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Inczew


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Szwaczka

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Miasto: Skierniewice

- ZAPOZNANIE SIĘ Z PRZEPISAMI BHP I PP,- NAUKA SZYCIA NA MEREŻCE ASORTYMENTU ODZIEŻY DAMSKIEJ,- ZSZYWANIE ELEMENTÓW DO DALSZEJ OBRÓBKI NA MEREŻCE,- PRZYGOTOWANIE ELEMENTÓW DO SZYCIA,-...

Więcej

Szwaczka maszynowa

2024-04-29

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- szycie odzieży damskiej i męskiej (płaszczy, żakietów, sukienek, spódnic, spodni) z użyciem maszyn: stebnówki, lasety, overlocka, dwuigłówki, renderki Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Więcej

Szwaczka

2024-04-26

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Radomsko

Szycie tapicerki meblowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: - wymagane doświadczenie w zawodzie szwaczka

Więcej