Technik prac biurowych


2024-03-29


Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli


Zduńska Wola

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Zduńska Wola
Numer: StPr/24/0160
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zduńska Wola


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik biurowy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Miasto: Skierniewice

- ZAPOZNANIE SIĘ Z PRZEPISAMI BHP I PP,- PRZYGOTOWANIE I DOSTARCZANIE DOKUMENTÓW DO BIURA RACHUNKOWEGO POD KONTROLĄ OPIEKUNA,- PROWADZENIE EWIDENCJI KOSZTÓW I SPRZEDAŻY,- WYSTAWIANIE FAKTUR...

Więcej

Pracownik biurowy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Miasto: Kutno

administrowanie oraz całościowa obsługa biura, prowadzenie dokumentacji i akt zatrudnionych pracowników, głównie pochodzenia ukraińskiego, komunikowanie się z ww., obsługa urządzeń...

Więcej

Pracownik obsługi biurowej w dziale zgód wodnoprawnych

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Miasto: Piotrków Trybunalski

pomoc w prowadzeniu postępowań administracyjnychbieżąca współpraca z użytkownikami wódpomoc w przygotowywaniu decyzjipomoc w rozpatrywaniu podań oraz wniosków Wymagania konieczne:...

Więcej