Terapeuta zajęciowy

2024-04-27

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Skrzynno

Miejsce pracy: Skrzynno
Numer: StPr/24/0134
OBOWIĄZKI:
prowadzenie zajęc terapeutycznych grupowych i indywidualnych, organizowanie uroczystości okazjonalnych, opracowywanie Indywidualnego Wsparcia Mieszkańca, prowadzenie dzienników rehabilitacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

jesli osoba posiada wykształcenie średnie to wymagany kurs specjalisty terapii zajęciowej, jeśli policealne to posiadanie tytułu zawodowego terapeuty zajęciowego lub instruktora terapii zajęciowej lub dyplom w zawodzie terapeuty zajęciowego lub dyplom w zawodzie instruktora terapii zajęciowej, posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Skrzynno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu