Twórca materiałów szkoleniowych z logopedii

2024-04-30

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1820
OBOWIĄZKI:
- utworzenie 36 materiałów szkoleniowych z zakresu logopedii- przewidywany czas zatrudnienia: 3 lata- wartość dzieła za 3 lata: 72 000 zł, płatne w 36 transzach, gdzie 1 transza to 2000 zł
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 2 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi