Asystent / Asystentka Dyrektora Kontraktu

2024-04-24

ALTOR Sp. z o. o.

Łódź

Ogłoszenie numer: 8937943, z dnia 2024-04-24

Firma Altor Sp. z o. o. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim poszukuje pracownika na poniższe stanowisko na teren budowy tunelu w Łodzi.

Inwestycja pod nazwą „Udrożnienie Łódzkiego Węzła Kolejowego (TEN-T), Etap II, Odcinek Łódź Fabryczna - Łódź Kaliska/Łódź Żabieniec” realizowane przez Konsorcjum firm w składzie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. oraz Energopol-Szczecin S.A. zwanymi Wykonawcami Projektu.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Organizacja pracy sekretariatu budowy, obsługa bieżących spraw biurowych,
  • Dbanie o prawidłowy przebieg korespondencji wychodzącej i przychodzącej,
  • Obsługa poczty elektronicznej biura,
  • Kompleksowe zarządzanie obiegiem dokumentów,
  • Przygotowywanie dokumentów, prezentacji, raportów i zestawień na potrzeby przełożonego,
  • Digitalizacja i elektroniczna archiwizacja dokumentów,
  • Przygotowywanie niezbędnych dokumentów i materiałów technicznych na spotkania,
  • Zarządzanie kalendarzem przełożonego,
  • Organizowanie i obsługa spotkań biznesowych, służbowych, narad,
  • Bezpośrednie zaangażowanie w utrzymanie i funkcjonowanie biura (zamawianie artykułów biurowych itp.),
  • Dbanie o wspólną przestrzeń biurową,
  • Budowanie dobrych relacji i wizerunku firmy,
  • Wsparcie pozostałych działów.

Wymagania

  • Wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Dobra znajomość pakietu ms office (w tym swobodne poruszanie się w Excelu i Outlooku),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie przy realizacji ciekawego projektu infrastrukturalnego w Łodzi,
  • Udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Praca z doświadczonym i zaangażowanym zespołem,
  • Umowa o pracę.