Asystent-księgowy


2024-04-26


Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej


Biała Rawska

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Asystent-księgowy
Miejsce pracy: Biała Rawska
Numer: StPr/24/0135
OBOWIĄZKI:
Wpisywanie dokumentów księgowych do programu. Pomoc przy sprawdzaniu dokumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: -Obsługa komputera


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Biała Rawska


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Księgowa z doświadczeniem

wczoraj

Firma: Telcon Sp. z o.o.

Miasto: Łódź

Na potrzeby naszego klienta z branży nieruchomości i hotelarskiej poszukujemy księgowej, która poprowadzi księgowość kilku spółek (sp. z o.o.). zakres obowiązków : Nadzór nad...

Więcej

Księgowa

2024-05-07

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Miasto: Łęczyca

1. Ewidencjonowanie przychodów i kosztów w programie księgowym.2. Naliczanie skłądek ZUS dla pracowników.3. Sporządzanie list płac dla pracowników klientów.4. Sporządzanie deklaracji...

Więcej

Księgowy - operator

2024-04-29

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Miasto: Skierniewice

Prowadzenie ewidencji podatkowych i rachunkowych Wymagania konieczne: Zawód: Księgowy Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne Wymagania inne: DOŚWIADCZENIE

Więcej