Elektromechanik


2024-04-16


Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód


Starowa Góra

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Elektromechanik
Miejsce pracy: Starowa Góra
Numer: StPr/24/0320
OBOWIĄZKI:
Naprawa układów instalacji elektrycznych, diagnostyka komputerowa Mile widziane osoby z Ukrainy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: elektromechanik


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Starowa Góra


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Elektromechanik

2024-04-30

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Miasto: Kiernozia

Praca w zakładzie instalacyjno-produkcyjnym w zakresie instalacji chłodniczych, praca w godzinach 8.00-17.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe Uprawnienia: ogólna znajomość...

Więcej

Elektromechanik

2024-04-19

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Miasto: Kamocin

montowanie i uruchamianie maszyn produkcyjnychposługiwanie się oprogramowaniem komputerowymkonserwowanie sprzętu Wymagania inne: Wykształcenie wyższe lub średnie - elektromechanik

Więcej

Elektromechanik urządzeń chłodniczych

2024-04-02

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Miasto: Bujny

diagnozowanie usterek w urządzeniach chłodniczychusuwanie usterek Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci...

Więcej