Kierowca samochodu dostawczego


2024-05-06


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim


Tomaszów Mazowiecki

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/24/0449
OBOWIĄZKI:
rozwożenie pieczywa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kierowca

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Miasto: Kutno

nadzorowanie załadunku i rozładunku, zabezpieczanie przewożonego towaru przed uszkodzeniem, przygotowywanie auta do transportu, obsługa codzienna pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Więcej

Kierowca

2024-05-06

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Miasto: Żychlin

praca polegająca na dostarczaniu materiałów na budowę Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole Wymagania inne:

Więcej

Kierowca samochodu ciężarowego (wywrotka)

2024-05-06

Firma: Zieleń 2K Sp. z o.o.

Miasto: Łódź

Praca na budowach drogowych, kubaturowych Dbałość o powierzony sprzęt Uczciwe i sumienne wykonywanie obowiązków Punktualność Uprawnień - kartę kierowcy Mile widziane doświadczenie na...

Więcej