Kucharka

2024-04-25

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Stryków

Kucharka
Miejsce pracy: Stryków
Numer: StPr/24/0512
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie posiłków, przygotowywanie produktów do gotowania, gotowanie, pakowanie posiłków w naczynia transportowe, sprzatanie po zakończonej pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

poł roku stażu pracy na stanowisku kucharki lub pomocy kuchenne

Miejsce pracy:

Stryków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu