Kucharz / Kucharka


2024-05-15


Dussmann Polska Sp.z o.o.


Łyszkowice

Kucharz / Kucharka
Miejsce pracy: Łyszkowice
Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego zespołu gastronomicznego, w jednej z lokalizacji poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Kucharz / Kucharka

Lokalizacja:  Łyszkowice

Prześlij aplikację, zostaw kontakt do siebie – klikając przycisk aplikowania.

Oferujemy:
  • Praca na jedną zmianę poniedziałek – piątek , w godz. 6-14
  • Zatrudnieni na umowę zlecenie
  • Praca na zastępstwo
  • Praca w kameralnym zespole
Oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w gastronomii
  • Wymagana  zaświadczenie  sanitarno -epidemiologiczne
Zadania:
  • Przygotowywanie dań zgodnie z założeniami menu
  • Dbałości o jakość, smak i ekspozycję serwowanych dań
  • Dbałości o porządek

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kucharz

dzisiaj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Miasto: Łęczyca

1. Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującym menu.2. Racjonalne gospodarowanie towarem, minmalizowanie strat.3. Dbanie o odpowiednią estetykę potraw.4. Utrymanie porządku i higieny w miejscu...

Więcej

Kucharz

dzisiaj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Miasto: Krośniewice

Prace kuchenne, sprzatanle, krojenie warzyw, przyrządzanie potraw. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: umiejętność przygotowywania potraw kuchni...

Więcej

Kucharz

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Miasto: Tomaszów Mazowiecki

przygotowywanie dań Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej