Kucharz kuchni tajskiej

2024-03-28

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1380
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie potraw kuchni tajskiej między innymi: TOM YUM KUNG, TOM KHA KAI,- dbanie o porządek na stanowisku pracy- godziny pracy: 12.00 - 24.00- praca w dni wolne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność przygotowywania potraw kuchni tajskiejznajomość receptur i przepisów dań kuchni tajskiejdobra organizacja pracy, wielozadaniowość

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi