Magazynier

2024-04-07

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Sieradz

Magazynier
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/24/0341
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie towaru, nadawanie indeksu, układanie na półkach, dbałość o powierzchnie magazynowa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu