Młodszy specjalista w dziale utrzymania

2024-03-29

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Piotrków Trybunalski

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/24/0507
OBOWIĄZKI:
- opracowywanie programów, planów wieloletnich i rocznych oraz realizacja zadań w zakresie utrzymania wód i urządzeń wodnych,- określenie potrzeb finansowych dla planowanych zadań utrzymaniowych i wnioskowanie o środki na realizację, - prowadzenie postępowań administracyjnych, o których mowa w art. 191 Ustawy.- prowadzenie spraw związanych ze współpracą z innymi podmiotami w zakresie współfinansowania lub partycypacji w kosztach utrzymania wód i urządzeń wodnych,- uzyskiwanie wymaganych prawem decyzji pozwalających na prowadzenie prac utrzymaniowych,- wydawanie warunków technicznych na wykonanie urządzeń wodnych oraz na kolizje infrastrukturalne z gruntami pod wodami powierzchniowymi płynącymi,prowadzenie spraw dotyczących korzystania z majątku Skarbu państwa, w imieniu którego działa PGW WP.Miejsce wykonywania pracy: Zarząd Zlewni w Piotrkowie Trybunalskim
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: inż. środ., gosp. wodna, ochrona środ., melioracje, hydrologia, gos. p
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

-posługiwanie sie programami kosztorysowymi, narzędziami pakietu MS OFFICE

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim