Montażysta

2024-04-19

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Montażysta
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1472
OBOWIĄZKI:
- ustalanie zakresu prac montażowych konstrukcji stalowej- przygotowywanie narzędzi, sprzętu do wykonania konstrukcji stalowej- wykonywanie montażu konstrukcji stalowej- kontrolowanie jakości wykonanego montażu- zabezpieczanie konstrukcji stalowej przed utratą stateczności- wykonywanie obmiaru i odbioru konstrukcji stalowej- demontowanie konstrukcji stalowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi