Monter

2024-04-07

Praca.pl Sp. z o.o.

Łódź

Monter
Miejsce pracy: Łódź
Obowiązki:
  • Montaż i demontaż urządzeń i konstrukcji mechanicznych.
  • Czytanie schematów technicznych i instrukcji montażu.
  • Przeprowadzanie testów i regulacji po zakończeniu montażu.
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad BHP.
  • Raportowanie postępu prac i ewentualnych problemów kierownictwu.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe, preferowane w kierunku technicznym.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Precyzja oraz dobra organizacja pracy.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz do wyjazdów służbowych.
  • Uprawnienia na wózki widłowe/żurawie/podesty ruchome – mile widziane.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pakiet szkoleń wprowadzających.
  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zgrany zespół i miłą atmosferę pracy.