Operator urządzeń do przerobu ziarna zbóż

2024-04-07

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Proboszczowice

Miejsce pracy: Proboszczowice
Numer: StPr/24/0396
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie zboża od rolników, pobieranie prób, oczyszczanie zboża, sortowanie, kropienie.Obsługa maszyn i urządzeń młyńskich, wypakowywanie mąk i otrąb.Magazynowanie wyrobów gotowych, etykietowanie, foliowanie, układanie na paletach.Prace załadunkowe mąk i otrąb do odbiorów.Konserwacje maszyn i urządzeń młyńskich.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu