Pakowacz

2024-04-30

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Radomsko

Pakowacz
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/24/0169
OBOWIĄZKI:
Pakowanie produktów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Uprawnienia: Chęci do pracy

Wymagania inne:

- mile widziane doświadczenie produkcyjne- umiejętność pracy w zespole- komunikatywność- chęć do pracy w systemie zmianowym- premie kwartalne- benefity (dodatkowe ubezpieczenie i opiekę medyczną, ZFŚS, dodatek za niepalenie papierosów itd.)

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 460 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku