Sortowacz owoców, pakowacz owoców


2024-04-28


Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej


Sadkowice

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Sortowacz owoców, pakowacz owoców
Miejsce pracy: Sadkowice
Numer: StPr/24/0152
OBOWIĄZKI:
SORTOWANIE OWOCÓW, PAKOWANIE OWOCÓW
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

[Inne] : książeczka sanepidowska - lub chęć jej wyrobienia

Miejsce pracy:

Sadkowice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pakowacz

2024-05-02

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Miasto: Mokrsko

Pakowanie wyrobów gotowych i przygotowanie do wysyłki, ważenie, etykietowanie. Kompletowanie zamówień- przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu. Kontrola stanów magazynowych....

Więcej

Pakowacz

2024-04-30

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Radomsko

Pakowanie produktów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne Uprawnienia: Chęci do pracy Wymagania inne: - mile widziane doświadczenie produkcyjne- umiejętność pracy...

Więcej

Pakowacz ręczny

2024-04-28

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Miasto: Osowa (pow. wieruszowski, gm. Galewice), Osowa

Pakowanie trocin i siana.Wykonywanie zadań zleconych przez opiekuna stażu. Wymagania inne:

Więcej