Pielęgniarka / Pielęgniarz


2024-04-16


LUX MED Sp. z o.o.


Łódź, Śródmieście, Al. Piłsudskiego 87

Pielęgniarka / Pielęgniarz
Lokalizacja: Łódź, Śródmieście, Al. Piłsudskiego 87

Praca w CM  LUX MED Al. Piłsudskiego 87

My zadbamy o:
  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce
  • rynkowe wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania premii kwartalnej;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen wymiar etatu;
  • pracę w systemie zmian z możliwością dopasowania grafiku do Twojej dyspozycyjności;
  • wolne soboty, niedziele i święta- Centrum Medyczne czynne poniedziałek - piątek 7.00 - 20.00​;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia poziomu kwalifikacji zawodowych bezpłatnie lub poprzez uzyskania dofinansowania;
  • kompleksowo wyposażone stanowisko pracy w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Centrum Medycznego;
  • pracę w oparciu o przejrzyste procedury zgodne ze standardami światowej praktyki pielęgniarskiej;
  • możliwość korzystania z nowoczesnych rozwiązań z zakresu e-Zdrowia;
  • przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu, pozwalające skupić się na Pacjencie.
Oczekiwania wobec Ciebie:
  • wykształcenie min. średnie medyczne - preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo;
  • aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • ukończony kurs z zakresu szczepień ochronnych;
  • mile widziane ukończone kursy specjalistyczne z zakresu: EKG, RKO, audiometrii, spirometrii, testów skórnych, leczenia ran;
  • znajomość języka polskiego umożliwiająca swobodną komunikację; 
  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej.


Poczuj komfort pracy z nami
  • Opieka Medyczna
  • Ubezpieczenie szpitalne
  • Karta sportowa
  • Program wellbeingowy
  • Kursy języka angielskiego
  • Profesjonalne szkolenia
  • Przejrzyste ścieżki rozwoju
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pomoc prawna
  • Program Poleceń

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kierownik Działu Pielęgniarskiego

wczoraj

Firma: LUX MED Sp. z o.o.

Miasto: Łódź, Al. Piłsudskiego 87​

Praca w Centrum Medycznym LUX MED przy Al. Piłsudskiego 87​ w Łodzi. Oferujemy: pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży; duże wyzwania zawodowe i...

Więcej

Pielęgniarka Anestezjologiczna / Pielęgniarz Anestezjologiczny

wczoraj

Firma: Centrum Językowe Konik

Miasto: Łódź

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: ocena przedoperacyjna pacjentów przygotowanie stanowiska oraz pacjentów do znieczulenia monitorowanie pacjenta przed, w trakcie oraz w okresie pooperacyjnym ocena stanu...

Więcej

Młodsza pielegniarka/młodszy pielęgniarz/młodszy ratownik medyczny ambulatorium z izbą chorych

2024-04-21

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Miasto: Łowicz

prowadzenie nadzoru pielęgniarskiego nad osadzonymi w tym dokonywanie oględzin sanitarnych, organizowanie przyjęć lekarskich, wykonywanie zabiegów pilęgniarskich Wymagania konieczne:...

Więcej