Pomocnik mechanika samochodowego


2024-04-20


Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim


Piotrków Trybunalski

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pomocnik mechanika samochodowego
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/24/0503
OBOWIĄZKI:
nauka demontażu/montażu układu zawieszenianauka wymiany rozrządupraca przy komputerach diagnostycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Mechanik pojazdów

2024-04-22

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Miasto: Zapole

Naprawa i diagnostyka pojazdów samochodowych, ustawianie geometrii kół w pojazdach, obsługa urządzeń do geometrii. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Mile...

Więcej

Mechanik samochodowy

2024-04-19

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Miasto: Rawa Mazowiecka

Naprawa pojazdów samochodowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Więcej

Mechanik Samochodowy

2024-04-05

Firma: Praca.pl Sp. z o.o.

Miasto: Łódź

Zakres obowiązków: Diagnostyka oraz naprawa usterek mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych pojazdów, Wykonywanie bieżących przeglądów oraz serwisowania według standardów producenta,...

Więcej