Pracownik piekarni

2024-04-09

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1364
OBOWIĄZKI:
- przygotowanie składników do wypieku chleba- umowa zlecenie na okres 2 lat- godziny pracy: 06.00 - 22.00 (dwie zmiany)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: ekonomika i organizacja rolnictwa

Wymagania inne:

dobra znajomość kuchni gruzińskiej co może pomóc w rozwoju firmybardzo dobra znajomość języka gruzińskiego w mowie i w piśmie bardzo dobra znajomość języków angielskiego i rosyjskiego w mowie oraz na poziomie dobrym w piśmieumiejętność samodzielnej organizacji pracypredyspozycje do pracy pod presją czasudyspozycyjność

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi