Pracownik produkcji


2024-04-13


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku


Radomsko

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/24/0251
OBOWIĄZKI:
produkcja opakowań z papieru i tektury
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: zdolności manualne


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: doświadczenie w pracy na produkcji


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik produkcji/ sprzedaży

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Miasto: Gusin (pow. łęczycki, gm. Świnice Warckie), Gusin

1. Nasadzanie roślin.2. Pielęgnacja roślin.3. Przygotowywanie roślin do sprzedaży.4. Przyjmowanie zamówień.5. Utrzymanie porządku w miejscu pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Więcej

Pracownik produkcji

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Miasto: Kozia Góra (pow. kutnowski, gm. Strzelce), Kozia Góra

Praca na linii produkcyjnej,obsługa urządzeń-maszyn na produkcji,realizowanie zadań zgodnie z planem produkcji. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Pracownik produkcji

2024-04-29

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Miasto: Sulejów

nauka obsługi automatu do szycia 250105Hnauka obsługi programu ERPnauka czytania dokumentacji technicznej Wymagania inne: Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe

Więcej