Serwisant rowerów


2024-04-18


Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie


Bełchatów

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Serwisant rowerów
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/24/0402
OBOWIĄZKI:
Naprawa rowerów, skręcanie nowych rowerów (zgodnie z programem stażu) od pon. do pt. w godz. 9-17
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bełchatów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Serwisant

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Wołyń

zamawianie części,, serwisowanie samochodów, wymiana opon Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik samochodów osobowych (wymagany staż - lata: 3) Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:...

Więcej

Serwisant-diagnosta

2024-05-04

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Wołyń

seriwsowanie pojazdów, zamawianie części, diagnostyka komputerowa pojazdów Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik samochodów osobowych (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: średnie zawodowe...

Więcej

Serwisant

2024-04-17

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Wołyń

zamawianie części,, serwisowanie samochodów, wymiana opon Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik samochodów osobowych (wymagany staż - lata: 3) Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:...

Więcej