Specjalista do spraw rekrutacji pracowników


2024-04-24


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu


Głowno

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Specjalista do spraw rekrutacji pracowników
Miejsce pracy: Głowno
Numer: StPr/24/0510
OBOWIĄZKI:
Wystawianie ofert pracy, kontakt z kandydatami, rekrutacja pracowników,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : UMIEJĘTNOŚĆ PRACY POD PRESJĄ CZASU, DOBRA SAMOORGANIZACJA, DYSPOZYCYJNOŚĆ

Miejsce pracy:

Głowno


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Młodszy specjalista ds. hr

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- wspiera proces rekrutacji poprzez: preselekcję kandydatów, czynne uczestnictwo w spotkaniach rekrutacyjnych oraz rekrutację obcokrajowców, współpracę z agencjami pracy tymczasowej,...

Więcej

Specjalista ds. rekrutacji pracowników anglojęzycznych

2024-05-01

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami w języku angielskim- sporządzanie dokumentacji- weryfikacja możliwość zatrudnienia oraz weryfikacja umiejętności jeżeli są wymagane na...

Więcej

Specjalista do spraw rekrutacji pracowników

2024-04-29

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Głowno

Wystawianie ofert pracy, kontakt z kandydatami, rekrutacja pracowników. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: [Umiejętność 1] : UMIEJĘTNOŚĆ PRACY...

Więcej