Sprzątaczka


2024-05-07


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku


Gosławice (pow. radomszczański, gm. Kodrąb), Gosławice

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Gosławice (pow. radomszczański, gm. Kodrąb), Gosławice
Numer: StPr/24/0299
OBOWIĄZKI:
wg zakresu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

- chęci do pracy

Miejsce pracy:

Gosławice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Miasto: Łask

wg programu stazu, Fundusz Pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Sprzątaczka

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Miasto: Rawa Mazowiecka

Utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych i socjalnych. Wymagania inne:

Więcej

Sprzątaczka

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Miasto: Bełchatów

Zajmowanie się sprzątaniem i utrzymaniem właściwego stanu sanitarno-higienicznego w obiekcie, dbanie o ogólny wygląd pomieszczeń. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej