Kierowca

2024-04-17

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Dąbrowa (pow. wieluński, gm. Wieluń), Dąbrowa

Kierowca
Miejsce pracy: Dąbrowa (pow. wieluński, gm. Wieluń), Dąbrowa
Numer: StPr/24/0247
OBOWIĄZKI:
KIEROWANIE POJAZDEM, PRZEWÓZ TOWARÓW, ZAŁADUNEK I ROZŁADUNEK TOWARU, UTRZYMANIE PORZĄDKU W MIEJSCU PRACY.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat.B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dąbrowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie