Pracownik Produkcji Montażu


2024-03-29


Randstad Polska Sp. z o.o.


Łódź, Kurczaki

Zacznij Nowy Rok z Nową Pracą!
Szukasz prostej pracy od zaraz? Chcesz zdobyć doświadczenie na produkcji/montażu? Zacznij pracę z Nami już dziś, a w przerwach zjedz pyszny obiad w niskich cenach!
Pracownik Produkcji Montażu
Miejsce pracy: Łódź, Kurczaki
oczekujemy
  • zaangażowania i motywacji do nauki (szkolenia wewnętrzne)
  • zdolności manualnych
  • mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zaaplikuj do Nas już DZIŚ!

oferujemy
  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy oraz składki ZUS)
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas - od 4 550 zł brutto
  • pracę na 2 zmiany (z dyspozycyjnością do 3 zmian!)
  • bogaty pakiet benefitów (Medicover, ubezpieczenie grupowe PZU, karta sportowa)
zadania
  • montaż ręczny elementów
  • podmontaż komponentów używanych podczas produkcji
  • praca z instrukcjami
  • kontrola jakości
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Montażysta

2024-04-19

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- ustalanie zakresu prac montażowych konstrukcji stalowej- przygotowywanie narzędzi, sprzętu do wykonania konstrukcji stalowej- wykonywanie montażu konstrukcji stalowej- kontrolowanie jakości...

Więcej

Monter

2024-04-07

Firma: Praca.pl Sp. z o.o.

Miasto: Łódź

Obowiązki: Montaż i demontaż urządzeń i konstrukcji mechanicznych. Czytanie schematów technicznych i instrukcji montażu. Przeprowadzanie testów i regulacji po zakończeniu montażu. Dbanie o...

Więcej

Montażysta

2024-03-29

Firma: AGATA Spółka Akcyjna

Miasto: Łódź

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Montaż mebli pokojowych oraz kuchennych w Salonie Agata; Prace pomocnicze związane z instalacją i montażem mebli; Prace...

Więcej