Pakowacz ręczny

2024-04-27

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Prusak

Miejsce pracy: Prusak
Numer: StPr/24/0153
OBOWIĄZKI:
prace proste na produkcji przy pakowaniu wyrobów mięsnych, wymagana dobra sprawność fizyczna z uwagi na konieczność wykonywania pracy w pozycji stającej, dokładność i rzetelność, dobra dyscyplina pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Prusak

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie