Pracownik do produkcji i sprzedaży pączków


2024-04-25


Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach


Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Pracownik do produkcji i sprzedaży pączków
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/0338
OBOWIĄZKI:
produkcjia i sprzedaż pączków/NABÓR STAŻ F.P. alg./
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik przy produkcji biżuterii

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- projektowanie i wytwarzanie biżuterii- przygotowywanie kolekcji bizuterii- godziny pracy: 08.00 - 16.00 (jedna zmiana) Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania...

Więcej

Pracownik produkcji

wczoraj

Firma: ManpowerGroup

Miasto: Łódź

Dla jednego z naszych Klientów – wiodącego producenta komponentów z tworzyw sztucznych – poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik produkcji. Stabilna praca produkcyjna dla każdego –...

Więcej

Pracownik produkcji – Nastawiacz maszyn

2024-05-07

Firma: ManpowerGroup

Miasto: Pabianice

Zadania: Obsługa maszyn, robotów i urządzeń do produkcji lub pakowania żarówek i komponentów do żarówek Dbanie o właściwy stan techniczny maszyn – konserwacja i drobne naprawy w zakresie...

Więcej